Nieszablonowa fotografia ślubna

odwiedź najlepszefotoFotografia ślubna – temat tak bardzo obszerny, że aż ciężko określić jest jego ramy.
W zasadzie to jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia, bądź wyobraźnia fotografa, który za zadanie ma wykonać naszą sesję zdjęciową, Sesję, która dla niego jest kolejną, a dla nas jest uwiecznieniem najpiękniejszego dnia w życiu, który chcemy zapamiętać, którym chcemy się chwalić, który chcemy pokazywać i wspominać przez długie lata jako ten wyjątkowy dzień. Skąd czerpać pomysły na tak inne, ciekawe i kreatywne sesje zdjęciowe ? To pytanie zadaje sobie chyba większość par. A wystarczy rozejrzeć się dookoła.

Jest wokół nas tyle niesamowitych miejsc, które stworzą niepowtarzalne tło dla naszej sesji. Na co dzień mijamy piękne widoki, niesamowite miejsca, których najczęściej nie zauważamy, bo żyjemy w biegu. Najlepsze i najciekawsze tło uzyskamy wbrew pozorom nie w wystylizowanych studiach fotograficznych tylko w plenerze i to takim zwyczajnym, Wystarczy wykonać taką sesję w miejscu, które będzie bardzo kontrastowe dla pięknej sukni czy eleganckiego garnituru, w miejscu, w którym spotkać kogoś w takim stroju graniczy z cudem.

Zatem pomysłów może byś setki, dlaczego nie zrobić sesji wiosennej w kwitnącym sadzie, albo coś dla mieszczuchów … (będzie wymagało to pewnie jakiegoś pozwolenia) sesja w centrum miasta na środku skrzyżowania dla ciekawszego efektu w nocy, przy bardzo wtedy widocznych światłach. Daje temu zielone światło i zachęcam do poszukiwania swoich miejsc i swoich pomysłów.

Dodaj komentarz