Fotokalendarz, to wspaniały prezent nie tylko w okresie noworocznym.

oryginalny fotokalendarz

Zalety kreatora on-line

Dzięki naszemu kreatorowi on-line, masz możliwość zaprojektowania, własnego i niepowtarzalnego fotokalendarza, od i do dowolnego miesiąca.
Dzięki opcji, pozwalającej na zamówienie fotokalendarza, zawierającego dowolną ilość miesięcy i rozpoczynającego się do wybranego przez nas miesiąca, kalendarz może stać się atrakcyjnym prezentem w każdym dniu w roku.

Wybierz miesiąc początkowy i końcowy

Wystarczy wybrać miesiąc początkowy i końcowy (maksymalna ilość kart w fotokalendarzu wynosi 24), a następnie na każdą kartę dodać dowolną ilość własnych zdjęć.
Projektowany fotokalendarz, możemy wzbogacić licznymi grafikami, znajdującymi się w programie lub użyć własne zapisane na dysku komputera.
W kalendarium mamy możliwość, zaznaczenia dowolnej ilości własnych dat. Każdy dzień, może zawierać wprowadzoną przez nas informację, przypominającą o szczególnym dniu dla Ciebie czy Twojej rodziny. Dodatkowo, do każdej daty, można dodać kolorowe oznaczenie, które będą sygnalizowały o typie przypomnienia np. urodziny.
Samodzielnie przygotowany kalendarz stanowi nie tylko źródło informacji i osobisty “notes”, ale też wspaniałą dekorację.

Dodaj komentarz