Fotokalendarze dla rodzin całej Polski

fotokalendarz szkolny

projektuj fotokalendarze w colorland.pl

Polska to kraj, gdzie bliscy sobie ludzie często oddaleni są od siebie o setki kilometrów. Polacy dbają o wysyłanie sobie pocztówek na święta, ale coraz trudniej w codziennym zagonieniu dbać o to, by znać i obchodzić wszystkie ważne rocznice: urodziny czy imieniny bliskich i znajomych z rodziny i spoza rodziny. Personalizowany fotokalendarz może być świetnym rozwiązaniem tej niezręcznej często sytuacji.

Fotokalendarz warto wysłać razem ze świąteczną pocztówką. I w ten sposób można pokazać, że dobrze życzymy naszym bliskim nie tylko na Boże Narodzenie, ale także dajemy im praktyczny prezent na Nowy Rok. Bo kalendarz zawsze będzie prezentem trafionym – każdemu jest potrzebny. A jeśli będzie ozdobiony zdjęciami dobranymi specjalnie przez nas – fotografiami przyjaciół i rodziny lub grafikami, które bardzo lubimy – okaże się czymś więcej niż praktycznym prezentem, stanie się okazją zamanifestowania uczuć, jakie żywimy wobec tych osób.

Okazuje się jednak, że fotokalendarze mogą zawierać nie tylko wybrane przez nas grafiki, ale także mogą okazać rozwiązaniem z problemu z nieznajomością lub niepamięcią o ważnych datach, których standardowe kalendarze nieuzwględniają. Personalizacji kalendarza pozwala wprowadzić do niego również własne święta. Zaprojektuj i zamów swój własny fotokalendarz w fotokalendarz24.pl.

1 kwietnia to w każdym kalendarzu Prima Aprilis, ale dla Ciebie i Twoich bliskich ważniejsze będzie to, ze tego dnia rocznicę ślubu obchodzą Zenia i Stefan. I właśnie fotokalendarz daje możliwość zapisania tej rocznicy jako ważniejszej niż Prima Apilis.

Jeśli więc znajomi zapominają o naszych urodzinach, rocznicach i innych ważnych dla nas okazjach, to rozesłane im fotokalendarze z zaznaczeniem tych ważnych dni, mogą okazać się receptą na uzdrowienie relacji międzyludzkich.

 

 

 

Dodaj komentarz