Fotoksiążki i fotokalendarze

tanie fotoksiążki

Fotoprodukty przestają być tabu

Nadszedł czas gdy posiadanie fotoksiążki przestało być tematem tabu jak miało to miejsce za czasów głębokiego PRL. W tych zamierzchłych, ponurych czasach na ścianach i półkach domostw Polaków zdecydowanie dominowały fotokalendarze rodzinne, ścienne i szkolne. Psycholodzy widzą przyczynę takiego stanu rzeczy w typowej dla PRLu ucieczce od rzeczywistości w świat fantazji i chorobliwe wręcz, melancholijne przywiązanie do upływającego czasu. Fotoalendarz spełniał wszystkie te warunki, wisząc na ścianie przypominał o upływających dniach i minutach, a nawet godzinach.

fotokalendarz szkolny

projektuj fotokalendarze w colorland.pl


Zmiana percepcji fotoksiążki

Dominacja fotokalendarzy nie mogła utrzymać się dłuższy czas, posiadacze fotoksiążek zepchnięci w pierwszej kolejności do podziemia podnieśli dumnie głowę i zbuntowali się przeciwko jawnej dyskryminacji fotoksiążek szkolnych, familijnych i innych.

Dominacja fotoksiążek we wszystkich środkach przekazu

Fotoksiążki w różych wersjach szybko zdominowały wsystkie środki przekazu, opanowując media w zakresie nie znanym dotychczas nikomu. Fotoksiążki zaczęły się piąć po drabinach władzy, z czasem zastąpiły na nich poprzednie fotokalendarze, które zepchnięto do obozów edukacji poprzez pracę.

Dodaj komentarz