Zmień wakacyjne zdjęcia w piękny pamiętnik z podróży – zaprojektuj fotoksiążkę.

elegancki i efektowny fotoalbum

Wakacje to czas zabawy i relaksu

Cudowne wakacje z fotoksiążką

Wakacje! Cudowny czas – słonecznie, ciepło, przyroda w rozkwicie – aż chce się żyć. Niektórzy właśnie teraz pakują się i wyjeżdżają na upragniony urlop. Niektórzy wyjadą dopiero za kilka tygodni. Właściwie to nie ma znaczenia czy spędzasz urlop za granicą czy w kraju, czy w górach czy nad morzem, tak naprawę liczą się pięknie spędzone chwile. Chwile, które chciałbyś zachować w pamięci na zawsze. Z pomocą przychodzi aparat fotograficzny. Będąc na wakacjach robienie zdjęć to jedno z naszych ulubionych zajęć. Pstrykamy i pstrykamy – zdjęcie na tle morza, na tle zabytku, na szczycie góry, z rodziną, z ulubionym zwierzakiem, zachodzące słońce, piękny pejzaż.

Nie zapomnij o widokówkach

Prawie każde zdjęcie wychodzi jak widokówka. Pstryk – złapaliśmy ten moment, mamy pamiątkę na całe życie. Już po powrocie, w chłodny zimowy wieczór spojrzymy na zdjęcie i znów będziemy się czuć jakbyśmy tam byli. Wszystko pięknie, ale przeglądanie tysiąca zdjęć na komputerze, do tego pospisywanych w różnych, dziwnych folderach nie ma już takiego uroku. Bardziej nam się to kojarzy ze żmudnym procesem segregowania zdjęć. Zaczynamy przegladać, a z tyłu głowy krąży jedna uporczywa myśl – muszę te zdjęcia jakoś poukładać, skatalogować, cześć wyrzucić, żeby dało się to w ogóle oglądać. Jest na to fantastyczne rozwiązanie.

Najciekawsze zdjęcia umieść w fotoalbumie

Wybierz te najciekawsze ujęcia i zbierz je do jednego albumu. Potem jest już z górki, bo przed nami zabawa w projektowanie. Korzystając ze strony www.colorland.pl wybierz jeden z setek gotowych szablonów fotoksiążki. Szablon, który idealnie będzie pasował do charakteru twoich zdjęć. W edytorze dostępnym online, w prosty i szybki sposób dodasz zdjęcie i rozmieścisz je na stronach fotoksiążki. Do zdjęć możesz dodać opisy miejsc, daty czy śmieszną anegdotkę. Aby fotoksiążka była jeszcze ciekawsza, masz do dyspozycji mnóstwo klipartów. I tak, w kilka chwil tworzysz projekt książki, a za kilka dni kurier przywozi wydrukowane cudo. Twarda oprawa, gładkie, satynowe kartki, idealne kolory. Taki pamiętnik z wakacji przegląda się z prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz