Stwórz fotoksiążkę online

Podziel się swoimi najlepszymi wspomnieniami ze znajomymi

tanie fotoksiążki w colorland.plZapewnij sobie moc pozytywnych emocji, tworząc fotoksiążke online. Twoja Fotoksiążka to Twoja opowieść z najlepszymi zdjęcia w jednym miejscu, do których będziesz wracał przez całe życie, aby przeżyć te niezapomniane chwile na nowo oraz podzielić się nimi ze znajomymi.

Fotoksiążka to również pomysł na oryginalny i mody prezent, który możesz przygotować na każdą okazje, niezależnie czy to są urodziny, komunia czy zakończenie roku szkolnego. Po prostu perfekcyjny prezent na każda okazję.

Prosty w obsłudze kreator fotoksiążek

Wejdź na jedną z naszych stron, uruchom kreator fotoksiążki i przekonaj się, jakie to jest proste. Wystarczy wybrać interesujący Cię format fotoksiążki (trzy uniwersalne formaty do wyboru), przeciągnąć i opuścić wyselekcjonowane wcześniej starannie zdjęcia, aby załadowały się do programu. Następnie rozmieścić zdjęcia na poszczególnych stronach wedle własnego pomysłu lub skorzystać z przycisku auto uzupełniania w celu automatycznego rozmieszczenia zdjęć na stronach.

Kreator online fotoksiążek jest wyposażony w szereg funkcji między innymi dodawania klipartów, zmiany tła, układów zdjęć na stronie, masek, szablonów, ramek, opisów, efektów oraz innych opcji, które uatrakcyjnią i wzbogacą wygląd Twojej Fotoksiążki.

Fotoksiążki drukowane na wysokiej jakości papierze

Fotoksiążki drukowane są przez najwyższej jakości drukarki Xerox 1000 na kredowym papierze o gramaturze 200 g/m2. Nasze drukarki zapewniają rozdzielczość 2400 x 2400 dpi oraz niezwykle ostry obraz z niespotykaną głębią i intensywnych kolorów. Ekskluzywną fotoksiążkę stworzysz poprzez użycie dodatków do okładki z matowym laminatem i miękka gąbka.

Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję oraz błyskawiczny czas dostarczenia przesyłki. ( max 4 dni robocze). Pamiętaj, Tylko od Ciebie zależy, o czym będzie Twoja Fotoksiążka i komu zachcesz ją podarować.

Dodaj komentarz